<< Lot 1202 - CALABRIA - ...   Lot 1204 - CALABRIA - ... >>

Lot 1203 - Numismatic Auction 45

200,00 EUR

CALABRIA - (CIRCA 330 A.C.)
DIDRACMA
S. MANCA AG GR. 7,25

Grading/Status: BB – SPL