<< Lot 1213 - LUCANIA - ...   Lot 1215 - LUCANIA - ... >>

Lot 1214 - Numismatic Auction 45

120,00 EUR

LUCANIA - DIOBOLO
ATT. 1244 AG GR. 1,06
PATINA SCURA UNIFORME.

Grading/Status: BB