<< Lot 1219 - BRUTTIUM - ...   Lot 1221 - BRUTTIUM - (IV ... >>

Lot 1220 - Numismatic Auction 45

350,00 EUR

BRUTTIUM - (420 – 375 A.C.) STATERE
ATT. I, 415 VAR. AG GR. 6,43

Grading/Status: BB – SPL