<< Lot 1220 - BRUTTIUM - ...   Lot 1222 - BRUTTIUM - ... >>

Lot 1221 - Numismatic Auction 45

230,00 EUR

BRUTTIUM - (IV – III SEC.) STATERE
S. MANCA AG GR. 7,63

Grading/Status: BB