<< Lot 1221 - BRUTTIUM - (IV ...   Lot 1223 - BRUTTIUM - ... >>

Lot 1222 - Numismatic Auction 45

2.700,00 EUR

BRUTTIUM - RHEGION (435 – 425 A.C.)
TETRADRACMA
ATT. III, 1360 AG GR. 17,17 RR

Grading/Status: Q.SPL – BB