<< Lot 1222 - BRUTTIUM - ...   Lot 1224 - BRUTTIUM - ... >>

Lot 1223 - Numismatic Auction 45

100,00 EUR

BRUTTIUM - TERINA (FINE IV SEC. A.C.)
TERZO DI STATERE
S. 510 AG GR. 2,11 R

Grading/Status: BB