<< Lot 1228 - SICILIA - GELA ...   Lot 1230 - SICILIA - ... >>

Lot 1229 - Numismatic Auction 45

1.800,00 EUR

SICILIA - PALERMO (CIRCA 300 A.C.)
TETRADRACMA
JENKINS TAV. 18,44 AG GR. 16,86 RR

Grading/Status: BB – SPL