<< Lot 1416 - BELGIO - ...   Lot 1418 - BRASILE - ... >>

Lot 1417 - Numismatic Auction 45

120,00 EUR

BELGIO - LOTTO DI 6 MONETE IN AG E NI (5)
100 FRANCHI 1949
20 FRANCHI 1932
10 FRANCHI 1930 FIAMINGO (3)
10 FRANCHI 1930 FRANCESE

Grading/Status: DA BB A Q.SPL