<< Lot 2269 - CINQUE LIRE ...   Lot 2271 - CARLO FELICE ... >>

Lot 2270 - Numismatic Auction 45

4.000,00 EUR

MEZZO SCUDO 1814
PAG. 16 AG GR. 17,60 RR
FONDI LUCENTI.

Grading/Status: SPL - FDC