<< Lot 4 - GALLIA - ...   Lot 6 - EUROPA ... >>

Lot 5 - December 2018 E-Live-Auction

30,00 EUR

GALLIA - SENONES (II – I SEC. A.C.)
POTIN 19
S. 143 GR. 4,43
PATINA VERDE.

Grading/Status: SPL