<< Lot 7 - APULIA - TEATE ...   Lot 9 - TEATE - ... >>

Lot 8 - May 2019 E-Live-Auction

100,00 EUR

TEATE - QUINCUNCIA
SNG.ANS. 1225 AE GR. 13,60 RR
PATINA VERDE CHIARO UNIFORME.

Grading/Status: Q.SPL