<< Lot 14 - CALABRIA - ...   Lot 16 - LUCANIA - ... >>

Lot 15 - May 2019 E-Live-Auction

200,00 EUR

TARAS - STATERE
VL. 859 AG GR. 6,49
PATINA IRIDESCENTE.

Grading/Status: Q.SPL