<< Lot 15 - TARAS - ...   Lot 17 - LUCANIA - ... >>

Lot 16 - May 2019 E-Live-Auction

50,00 EUR

LUCANIA - METAPONTION (III SEC. A.C.)
OBOLO
BMC 196 AE GR. 4,60

Grading/Status: SPL