<< Lot 20 - THOURIOI - ...   Lot 22 - VELIA - ... >>

Lot 21 - May 2019 E-Live-Auction

250,00 EUR

LUCANIA - VELIA (CIRCA IV SEC. A.C.)
DIDRACMA
SNG.ANS 1403 AG GR. 7,18
PATINA SCURA UNIFORME

Grading/Status: Q.SPL