<< Lot 156 - ROMANE ...   Lot 158 - ROMANE ... >>

Lot 157 - May 2019 E-Live-Auction

200,00 EUR

ROMANE IMPERIALI - AUGUSTO (27 A.C. – 14 D.C.)
DENARIO
C. 97 AG GR. 3,27 R
PATINA SCURA

Grading/Status: BB