<< Lot 7 - CORNELIA CN. ...   Lot 9 - LOTTO DI ... >>

Lot 8 - October 2019 E-Live-Auction

60,00 EUR
60,00 EUR
Bids:

RUBRIA L. RUBRIUS DOSSENUS (87 A.C.)
DENARIO
V. 540 AG GR. 4,09
PATINA SCURA.

Grading/Status: M.BB