<< Lot 16 - ARGOLIS - ...   Lot 18 - ATTICA - (470 ... >>

Lot 17 - Coin Auction 41

1.000,00 EUR

ATTICA - ATENE (VI - V SEC. A.C.) TETRADRACMA S. 1845 AG GR. 14,43 RR

Grading/Status: Q.BB