<< Lot 20 - ASIA MINORE - ...   Lot 22 - EGINA - (404 - ... >>

Lot 21 - Coin Auction 41

250,00 EUR
Price realized:
250,00 EUR
Bids:

BEOTIA - TEBE (379 - 371 A.C.) STATERE S. 2395 AG GR. 12,19 PATINA DI VECCHIA RACCOLTA.

Grading/Status: M.BB