<< Lot 806 - SICILIA - ...   Lot 808 - SICILIA - ... >>

Lot 807 - Numismatic Auction 43

700,00 EUR

SICILIA - GELA (420 - 415 A.C.)
TETRADRACMA
S. 801 AG GR. 17,52 R
PATINA UNIFORME DI VECCHIA RACCOLTA.
SICILIA

Grading/Status: BB