<< Lot 825 - IONIA - EFESO ...   Lot 827 - MACEDONIA - ... >>

Lot 826 - Numismatic Auction 43

200,00 EUR

MACEDONIA - ALESSANDRO MAGNO (336 - 323 A.C.)
TETRADRACMA POSTUMO (II SEC. A.C.)
PRICE 1676 AG GR. 16,85
MACEDONIA

Grading/Status: M.BB