<< Lot 987 - AUSTRIA - ...   Lot 989 - AUSTRIA - ... >>

Lot 988 - Numismatic Auction 43

170,00 EUR

AUSTRIA - SALISBURGO
GIOVANNI ERNESTO, CONTE DI THUN E HOHENSTEIN
(1687 - 1709) TALLERO 1706
KM. 254 AG GR. 29,19
AUSTRIA

Grading/Status: BB - Q.SPL