<< Lot 2317 - CINQUANTA LIRE ...   Lot 2319 - LOTTO DI 60 ... >>

Lot 2318 - Numismatic Auction 43

10.000,00 EUR

CINQUANTA LIRE 1953
PAG. PROVE 713 AC GR. 6,18 RRRR
DIAMETRO 21,8 MM

Grading/Status: SPL - FDC