Lot 16 - E-Live Auction

LUCANIA - (III SEC. A.C.) ...
LUCANIA - (III SEC. A.C.) ...
100,00 EUR
100,00 EUR
Bids:

LUCANIA - (III SEC. A.C.) SESCUNCIAE
SNG. COP. 1346 AE GR. 2,53 RR

Grading/Status: M.BB

Categories

Auction: E-Live Auction

Coins - all auctions