<< Lot 15 - LUCANIA - ...   Lot 17 - LUCANIA - (264 ... >>

Lot 16 - E-Live Auction

LUCANIA - (III SEC. A.C.) ...
LUCANIA - (III SEC. A.C.) ...
100,00 EUR
100,00 EUR
Bids:

LUCANIA - (III SEC. A.C.) SESCUNCIAE
SNG. COP. 1346 AE GR. 2,53 RR

Grading/Status: M.BB