<< Lot 17 - LUCANIA - (264 ...   Lot 19 - LUCANIA - ... >>

Lot 18 - E-Live Auction

50,00 EUR
0,00 EUR

LUCANIA - (I SEC. A.C.) SEMISSE
SNG. COP. 1366 AE GR. 2,91
EX EUGUBIUM LISTINO N° 5 LOTTO 18.

Grading/Status: M.BB