Lot 18 - E-Live Auction

50,00 EUR

LUCANIA - (I SEC. A.C.) SEMISSE
SNG. COP. 1366 AE GR. 2,91
EX EUGUBIUM LISTINO N° 5 LOTTO 18.

Grading/Status: M.BB

Categories

Auction: E-Live Auction

Coins - all auctions