<< Lot 19 - ROMA - ...   Lot 21 - ROMA - DUCATO ... >>

Lot 20 - Numismatic Auction 44

250,00 EUR

ROMA - (XIV – XV SEC.) DUCATO
MIR. 177/4 AU GR. 3,46
TONDELLO ONDULATO.

Grading/Status: Q.BB

Numismatic Auction 44

Categories

Auction: Numismatic Auction 44

Coins - all auctions