<< Lotto 1219 - BRUTTIUM - ...   Lotto 1221 - BRUTTIUM - (IV ... >>

Lotto 1220 - Asta Numismatica 45

Base d'asta:
350,00 EUR

BRUTTIUM - (420 – 375 A.C.) STATERE
ATT. I, 415 VAR. AG GR. 6,43

Grading/Stato: BB – SPL

Stato lotto: