<< Lotto 1220 - BRUTTIUM - ...   Lotto 1222 - BRUTTIUM - ... >>

Lotto 1221 - Asta Numismatica 45

Base d'asta:
230,00 EUR

BRUTTIUM - (IV – III SEC.) STATERE
S. MANCA AG GR. 7,63

Grading/Stato: BB

Stato lotto: