<< Lotto 1221 - BRUTTIUM - (IV ...   Lotto 1223 - BRUTTIUM - ... >>

Lotto 1222 - Asta Numismatica 45

Base d'asta:
2.700,00 EUR

BRUTTIUM - RHEGION (435 – 425 A.C.)
TETRADRACMA
ATT. III, 1360 AG GR. 17,17 RR

Grading/Stato: Q.SPL – BB

Stato lotto: