<< Lotto 805 - BRUTTIUM - ...   Lotto 807 - SICILIA - GELA ... >>

Lotto 806 - Asta Numismatica 43

Base d'asta:
80,00 EUR

SICILIA - AGRIGENTO (V SEC. A.C.)
TETRAS
SNG.ANS 1015 AE GR. 15,71 R

Grading/Stato: Q.BB

Stato lotto: