<< Lot 802 - CAMPANIA - ...   Lot 804 - BRUTTIUM - ... >>

Lot 803 - Numismatic Auction 43

100,00 EUR

BRUTTIUM - LEGA DEI BRETTII (215 - 208 A.C.)
AE 27
S. 702 AE GR. 15,69
PATINA VERDE LUCENTE.
BRUTTIUM

Grading/Status: Q.SPL