<< Lotto 1049 - GERMANIA - ...   Lotto 1051 - GERMANIA - ... >>

Lotto 1050 - Asta Numismatica 43

Base d'asta:
300,00 EUR

GERMANIA - LORENA
CARLO III (1625 - 1634)
TESTONE 1629
KM. 45 AG GR. 8,88 R

Grading/Stato: BB - SPL

Stato lotto: